Kalite Kontrol


Transformatör üretiminde proseslerin yapılması, sonuçların elde edilmesinde önemli bir faktördür. Üretim sürecinde standartlara uyma, sıkı kontroller sonucunda mevcut talimatlar ile gerçekleştirilir. Bu prosedür ve talimatların işlerliği, kalite kontrol el kitabında her zaman müşterimize sunulmaktadır. Kalite kontrol işlemlerimizin işlevselliği, kalite kontrol işlemleri, üretimi yapan ve kalite kontrol eksperleri tarafından yapılmakta ve gerekli döküman ve istatistiksel veriler uygulanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Alp Transformatör üretimde ve hizmette öncelikli hedef olarak kaliteyi baz almaktadır.

Bu hedef doğrultusunda üretimin tüm prosesleri, deneyimli ve işinde uzman kalite kontrol ekibimiz tarafından her aşamada kontrol edilmektedir.

Üretimin ilgili projeye ve kalite yönetim sistemlerine uygun olarak tamamlanması sağlanmakta, ilgili uygunsuzluklar düzeltici ve önleyici faaliyetler uygulanarak giderilmektedir.

Tüm süreçler kayıt altına alınarak takip edilir. Süreçlerde elde edilen veriler incelenerek gerekli görülen proseslerde kaizen çalışmaları yürütülmektedir.

Müşteri geri dönüşleri titizlikle irdelenir ve müşteri mağduriyetini önlemeye yönelik önlemler alınır.

© Copyright 2016 Alptrafo.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.