Hakkımızda

Alp Mühendislik Elektrik Transformatör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında kurulmuştur. Kuruluş yıllarında her türlü alçak gerilim ve yüksek gerilim proje ve müşavirlik hizmetleri yapan firmamız aynı yıl taahhüt grubunu oluşturarak tüm resmi ve özel sektöre hizmete başlamıştır. 2000 yılından itibaren transformatör üretim hazırlığında başlamış,alt yapısını oluşturduktan sonra 2005 yılında ALP TRANSFORMATÖR markasını oluşturarak sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesini dağıtım transformatörleri imalatı alanına da yönlendirmiştir.

Üretimin yanında teknolojik gelişmesinide sürdüren firmamız ürettiği ürünleri kendi araştırmaları ve öz kaynakları ile gerçekleştiren ve beraberinde patentlerini alan yegane kuruluşlardandır.

Teknik gelişmeyi kendisine prensip edinen firmamız teknolojiyi yakından takip eden AR-GE birimi ile yeni gelişmelere hızla adapte olmakta ve üretimine yansıtmaktadır. Alp Transformatör ana faaliyet alanı olan dağıtım transformatörlerini; TSE, CE, ISO, TÜRKAK kalite, tasarım, deney ve imalat standartlarına göre üretmektedir.

Transformatör imalatında modern üretim makinalarının yanı sıra titiz bir işçilik ve kaliteli malzeme kullanmayı kendisine prensip edinen firmamız, üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapmakta olup, modern ve teknik donanıma sahip test laboratuvarı ile ürettiği transformatörleri uluslararası standartlarda test yapmaktadır. Dinamik personeli, kalifiye işçileri, modern laboratuvarı ve ekipmanları ile üretimini sürdüren firmamız yurtiçi ve yurtdışı transformatör taleplerini karşılamak ve sektöründe lider olmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

© Copyright 2016 Alptrafo.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır.